V jaké nemovitosti lze provozovat lékařské služby?

19.02.2024

Lékařské služby nelze provozovat v každé nemovitosti, ale pouze v nemovitosti, která je kolaudována pro provozování zdravotnických služeb.

Pokud si vybíráte prostor pro svoji budoucí ordinaci a budete hledat v budově, kde již ordinace jsou, i tak se zeptejte, zda Vámi poptávaný prostor je správně kolaudován.

Jak postupovat, když máte prostor a tento není správně kolaudován? V tomto Vás můžeme zastoupit, kdy Vás provedeme celým procesem rekolaudace (zákres prostor, žádost o rekolaudaci, schválení od Krajské hygienické stanice, až po samotnou rekolaudaci). Pokud je celý dům pouze ve Vašem vlastnictví, je proces snazší. Pokud se však jedná o prostor v domě, kde máte ve vlastnictví např. jen jednu bytovou jednotku, budou účastníci stavebního řízení všichni spoluvlastníci domu, kdy jejich námitkami může dojít k prodloužení celého procesu.

Nevíte-li si rady jak založit ordinaci, neváhejte nás kontaktovat.

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script> <script> var retargetingConf = { rtgId: 1347192 }; if (window.rc && window.rc.retargetingHit) { window.rc.retargetingHit(retargetingConf); } </script>